Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
   •   strona główna    •   powiadom znajomego    •   mapa strony
A A A

Interesuje mnie:
Szkolenia bez zakwaterowania
eduskills

Szkolenia w Twoim mieście. WARSZAWA
eduskills

Szkolenia w Twoim mieście. KATOWICE
eduskills

Szkolenia w Lublinie!
eduskills

Szkolenia w Sopocie!
eduskills

Szkolenia w Krynicy-Zdrój!
eduskills

Szkolenia w Zakopanem!
eduskills

Szkolenia w Zakopanem!
eduskills

Szkolenia w Zakopanem!
eduskills

Strona główna » SZKOLENIA » szkolenia wewnętrzne

Każda firma jest inna, ma inną kulturę organizacyjną, inne zapotrzebowania. Dlatego też idealnym rozwiązaniem są szkolenia wewnętrzne, skierowane do konkretnych osób i organizacji.Cieszą się one niezmiennie dużym zainteresowaniem z uwagi na zindywidualizowane podejście do oczekiwań Klienta, specyfiki firmy i przede wszystkim poziomu zaawansowania oraz struktury grupy.Wychodząc naprzeciw, potrzebom proponujemy zorganizowanie takiego szkolenia dla pracowników Państwa firmy.

Szkolenia wewnętrzne tworzone są w ścisłej współpracy z Klientem. Opracowanie programu szkolenia poprzedza bardzo wnikliwa analiza potrzeb szkoleniowych, wspólnie określamy cele oraz spodziewane rezultaty każdego projektu.Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkiej staranności przy realizacji usługi.

Uczestnikom naszych szkoleń zapewniamy kontakt z najlepszymi specjalistami, ekspertami w poszczególnych dziedzinach nauki. Dbamy, aby współpracujący z nami wykładowcy/trenerzy oprócz wiedzy teoretycznej posiadali również bogate doświadczenie biznesowe. Nasi trenerzy /konsultanci świadczą doradztwo, które jeśli zaistnieje konieczność może być integralną częścią projektu szkoleniowego.Etap 1. Sprecyzowanie potrzeb szkoleniowych 

Spotykamy się z Państwem, aby dowiedzieć się, jakie cele i zadania stawiacie przed swoim zespołem, co chcecie zmienić, a co usprawnić. Jeśli postawicie przed nami konkretny problem upewnimy się najpierw, że jest to problem natury szkoleniowej.
W miarę potrzeb, spotkamy się ze wskazanymi przez Państwa pracownikami, aby lepiej poznać ich pracę, umiejętności i problemy, z jakimi się borykają.
Na podstawie przeprowadzonych rozmów i obserwacji opracujemy dla Państwa projekt szkolenia. Projekt ten zostanie z Państwem dokładnie omówiony, a uwagi będą uwzględnione przy opracowaniu ostatecznego kształtu programu szkoleniowego. Dopiero, gdy będziecie w pełni przekonani co do jego słuszności, zawrzemy umowę na przeprowadzenie szkolenia.
 
Etap 2. Poprowadzenie szkolenia

Treść i forma naszych szkoleń odpowiada nowoczesnym zasadom nauczania dorosłych, tzn. uczymy na konkretnych przykładach, skłaniając uczestników do czynnego udziału w dochodzeniu do rozwiązań. Pracujemy w grupach kilkunastoosobowych, często dzieląc uczestników na zespoły samodzielnie poszukujące rozwiązań. Atmosfera zaangażowania, a nawet rywalizacji, sprzyja przyswajaniu wiedzy i mobilizuje do działania. Dążymy do tego, by po zakończeniu szkolenia uczestnicy wzbogaceni byli nie tylko o nowe umiejętności, ale i o motywację do bardziej efektywnej pracy.
 
Etap 3. Po zakończeniu kursu... 

Już w fazie przygotowań do kursu sugerujemy wprowadzenie takich metod działania wewnątrz przedsiębiorstwa, które będą motywować uczestników szkolenia do wdrażania nowo nabytych umiejętności. Po zakończeniu programu szkoleniowego skontaktujemy się z Państwem, aby zdać relację z osiągniętych wyników i, ewentualnie, zaproponować kolejne etapy doskonalenia pracowników. 

Poniżej przedstawiamy przykładowy zakres tematyczny realizowanych przez nas szkoleń zamkniętych.

Inne
 
Każde szkolenie otwarte po modyfikacji i dopasowaniu programu do potrzeb konkretnego klienta może być przeprowadzone w formie szkolenia „In-company”

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Formularz zapytania o szkolenie wewnętrzne


EDU-SKILLS SZKOLENIA: 

tel. 081 479 08 87
e-mail: biuro@edu-skills.pl
www.edu-skills.plszkolenia prawo, szkolenia finanse, szkolenia sprzedaż, szkolenia logistyka, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte, szkolenia analiza finansowa, szkolenia szkolenia wewnętrzne

do góry strony
Copyright (c) EDU-SKILLS. Szkolenia i Doradztwo 2009. Tel./fax: 81 4795804. Tel.: 81 4790887 biuro@edu-skills.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Freeline.